Loading
01

Кишковий грип у дорослих

Кишковий грип – це інфекційне захворювання, при якому збудник проникає в організм і розвивається в травному тракті. Інші його назви — гастроентерит, ротавірусна інфекція. Більш схильні до зараження діти і літні люди.

Операція при непрохідності кишечника

До кишкової непрохідності призводить утруднення або повне припинення просування харчової грудки по тонкому або товстому кишечнику. Виділяють механічну (пов’язану з перешкодою) і динамічну (обумовлену порушенням рухової активності ділянки кишки) непрохідності. Більшість патологічних процесів, при яких порушується нормальний рух їжі по травній трубці, потребують невідкладного лікування. Особливість терапії даного ускладнення в тому, що якщо виникла непрохідність…

3

Хронічний запор у дорослих і дітей

Традиційно лікарі визначають хронічний запор як наявність трьох або менш дефекацій на тиждень. Однак самі пацієнти часто мають на увазі під цією назвою наявність твердого стільця, відчуття неповного випорожнення кишечника, необхідність в напрузі при дефекації.

Запалення тонкого кишківника

Тонкий кишівник починається від шлунку і йде до товстій кишці. Це найбільша частина людського шлунково-кишкового тракту, має довжину близько 6 метрів. Тонка кишка – це місце перетравлення їжі та абсорбції поживних речовин. Вона складається з трьох частин – дванадцятипалої, тонкої і клубової кишок. Запалення тонкого кишечника може розвинутися з-за цілого ряду причин. Зміст статті: Причини…

2

Запалення дванадцятипалої кишки

Дуоденіт — це запалення дванадцятипалої кишки, симптоми якої виявляються як у дітей, так і дорослих. Захворювання може протікати в гострій і хронічній формі. Причини дуоденіту варіюються: від елементарних правил порушення живлення до серйозних станів всередині організму, наприклад, гормонального дисбалансу. Зміст статті: Причини запалення Симптоми Лікування Дієта Профілактика Дванадцятипала кишка приймає участь в роботі травної системи….