Размещение рекламы Подробнее По всем вопросам и предложениям обращайтесь на эл. адрес: admin@troeschina.kiev.ua

Про кампанію декларування доходів громадян та надходження платежів під час брифінгу

фотоНещодавно в ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві відбувся брифінг заступника начальника  Сергія Аксюкова для представників місцевих ЗМІ.

Громадяни, котрі здають в оренду житло, до 1 травня повинні відзвітуватися про доходи

фотоДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м.Києві повідомляє, що якщо громадяни здають в оренду житлову чи іншу нерухомість, а також рухоме майно, то доходи від здачі в оренду обов’язково треба декларувати.

В ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку “Гаряча лінія”

фотоДнями в ДПІ у Деснянському районі  ГУ ДФС у м. Києві відбувся черговий сеанс «гаряча лінія» на тему: «Оподаткування доходів фізичних осіб та декларування доходів громадян».

У яких випадках фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?

Згідно з пунктом 179.4 статті 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – Кодекс) платники податку зільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

В якій спосіб можна подати декларацію?

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

За якою податковою адресою повинна подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплачувати ПДФО фізична особа, якщо вона зареєстрована (прописана) в одному місці, а дохід отримує в іншому?

Відповідно до статті 67 Конституції України від 28 червня 1996 року кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Який документ повинна надати контролюючому органу ФО — резидент, яка отримала іноземні доходи, якщо податок сплачувався за межами України?

Відповідно до підпунктів 170.11.1 та 170.11.2 пункту 170.11 статті 170 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку — отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.1 статті 167 ПКУ, крім доходів, визначених підпунктом 167.5.4 пункту 167.5 статті 167 ПКУ, які оподатковуються за ставкою, визначеною підпунктом 167.5.4 пункту 167.5 статті 167 ПКУ.

Чи потрібно подавати річну декларацію про майновий стан і доходи та сплачувати ПДФО, яка отримує щомісячно грошове утримання від фізичної особи згідно договору про довічне утримання?

Статтею 744 Цивільного кодексу України від 16.01.03 № 435-IV (далі — ЦКУ) встановлено, що за договором довічного утримання (догляду) одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме майно або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов’язується забезпечувати відчужувача утриманням та доглядом довічно. Обсяги обов’язків набувача встановлюються за згодою сторін у договорі.

Звіт про пільги з 1 січня 2017 року отримав статус податкової декларації

фотоДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує, що Звіт про суми податкових пільг, форму якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг», з 1 січня 2017 року отримав статус податкової декларації.

Платники Деснянського району забезпечили 77 млн грн бюджетних надходжень

фотоУ січні 2017 року ДПІ у Деснянському районі до державного бюджету перераховано 77 млн грн, що на 24,7 млн грн або 47 % більше порівняно з січнем минулого року.